1939 results

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 100 |
| Interface | UART |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L0-Q88 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 71.28x71.28x4.35 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.3 |
| Outline Dimensions (mm) | 75.0x85.0 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.30x53.30 |
| Outline Dimensions (mm) | 71.30x71.30 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | UART |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5F0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 75.0x75.0 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 56.18x59.71x2.3 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.3 |
| Outline Dimensions (mm) | 56.2x59.7 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.3 |
| Outline Dimensions (mm) | 75.0x85.0 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | UART |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L0-Q88 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 79x79x41.3 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | Yes |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | UART |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5F0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 78.00x18.60 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | Yes |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | I²C, RGB, TTL |
| Viewing Direction | 6:00, 12:00 |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.3 |
| Outline Dimensions (mm) | 71.3 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | No |

Winstar
| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 430 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | ST7701 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 71.27x71.27 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 450 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | ST7701 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 56.18x59.71 |
| Manufacturer | Winstar |

| Size (inch) | 2.1 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 53.28x53.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 78.0x78.0 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | Yes |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | SPI, 8080, 16080 |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7789V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | 8080 |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | I²C, MIPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7785MA |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.72x61.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 800 |
| Interface | LVDS, I²C, MIPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.72x61.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 1000 |
| Interface | SPI, MCU |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | Winstar |

| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 200 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | Resistive |
| Contrast | 250 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Contrast | 250 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Contrast | 250 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ILI9341 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x59.40x2.30 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | MCU |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.7x49.0 |
| Outline Dimensions (mm) | 47.8x76.2 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | UART |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.7x49.0 |
| Outline Dimensions (mm) | 47.8x76.2x10.8 |
| Manufacturer | DWIN |