1939 results

| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | UART |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.7x49.0 |
| Outline Dimensions (mm) | 47.8x76.2 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | Yes |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | SPI, 8080 |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 3:4 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7789V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 36.72x48.96 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.72x60.26 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.76 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 420 |
| Interface | RGB, SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | ST7701 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.128x70.128 |
| Outline Dimensions (mm) | 73.03x76.48 |
| Manufacturer | Winstar |

| Size (inch) | 2.76 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Contrast | 1200 |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | ST7701S |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.13x70.13 |
| Outline Dimensions (mm) | 73.03x76.48x2.3 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.76 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Contrast | 1200 |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | ST7701S |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.13x70.13 |
| Outline Dimensions (mm) | 73.03x76.48x4.15 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 200 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Contrast | 500 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7789 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 49.9x68.9x3.3 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | MCU |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.3x69.3x2.50 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | MCU |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 43.0x57.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.3x69.3x4.18 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | MCU |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.2x69.3x2.15 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | No |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | MCU |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.2x69.3x3.75 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | No |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | UART |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 57.60x43.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.2x55.6 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | UART |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.1 |
| Outline Dimensions (mm) | 87.3x87.3x12.5 |
| Manufacturer | DWIN |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | 8080, 16080 |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 3:4 |
| Controller | ILI9341 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.0x69.2 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | 8080, 16080 |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 3:4 |
| Controller | ILI9341V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.0x69.2 |
| Manufacturer | Winstar |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | SPI, MCU |
| Viewing Direction | 12:00 |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 3:4 |
| Controller | ILI9341V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.5x69.7 |
| Manufacturer | Winstar |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Contrast | 500 |
| Aspect ratio | 3:4 |
| Controller | ST7789 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 49.5x68.7x2.15 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | MCU |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 43.0x57.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.3x69.3x4.28 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | UART |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5F0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 43.20x57.60 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.30x69.30x3.19 |
| Manufacturer | DWIN |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7789V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 52.0x69.2 |
| Manufacturer | Winstar |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Contrast | 500 |
| Aspect ratio | 3:4 |
| Controller | ST7789 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 43.2x57.6 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.40x69.40 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 480x480 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | UART |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.1 |
| Outline Dimensions (mm) | 73.0x76.5x10.3 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | UART |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 57.60x43.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.2x55.6 |
| Manufacturer | DWIN |

| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 240x320 |
| Brightness (cd/m²) | 250 |
| Interface | UART |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 58.30x44.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.2x55.6x12.0 |
| Manufacturer | DWIN |