429 results

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309, GT911 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x10.2 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75.0x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | Capacitive |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 66.8x41.3x3.71 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75.0x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.42 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 58.95x19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 58.95×19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0×60.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 58.95×19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0×60.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 58.95x19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 58.95x19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 58.95x19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.44 |
| Resolution | 100x32 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 58.95x19.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.55 |
| Resolution | 206x36 |
| Interface | I²C, SPI |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 63.84x11.14 |
| Outline Dimensions (mm) | 70.77x15.14x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.6 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0012 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 64.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 116.0x37.0x9.8 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.6 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 64.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 116.0x37.0x9.8 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.6 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 64.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 116.0x37.0x9.8 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.6 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 64.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 116.0x37.0x9.8 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.11 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |