429 results

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x30.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x30.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 56.95×11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0×36.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x30.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309, GT911 |
| Voltage | 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 66.8x41.3x3.71 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 59.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 59.95×11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0×30.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 59.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x30.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 59.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 59.95x11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 59.95×11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0×44.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 59.95×11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0×30.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 59.95×11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0×44.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.4 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 59.95×11.15 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0×36.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |