429 results

Winstar
| Size (inch) | 2.08 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 51.18x12.78 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x19x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.08 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 51.18x12.78 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x19x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.08 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 51.18x12.78 |
| Outline Dimensions (mm) | 70x22x1.76 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.08 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 1.65V, 3.0V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 51.18x12.78 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x19x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.08 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 3V, 12V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 51.18x12.78 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x19x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.08 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1362 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 51.18x12.78 |
| Outline Dimensions (mm) | 70.0x22.0x1.76 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.23 |
| Resolution | 128x32 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 55.016x13.096 |
| Outline Dimensions (mm) | 66.5x35x9 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.23 |
| Resolution | 128x32 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Touch Panel | Capacitive |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 66.5x35.0x9 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.23 |
| Resolution | 128x32 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 55.016x13.096 |
| Outline Dimensions (mm) | 66.5x35x9 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.23 |
| Resolution | 128x32 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1305Z |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.018x13.098 |
| Outline Dimensions (mm) | 62.0x24.0x2.35 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.23 |
| Resolution | 128x32 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1305Z |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.018x13.098 |
| Outline Dimensions (mm) | 62.0x24.0x2.35 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.25 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 56.95x5.55 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.25 |
| Interface | 6800 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 56.95x5.55 |
| Outline Dimensions (mm) | 80x36x10 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311M1Z |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 84x44x9.1 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311M1Z |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 84x44x9.1 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311M1Z |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 68.5x17.5x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x6.35 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.95x6.35 |
| Outline Dimensions (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x44.0x9.67 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 68.5x17.5x2.21 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311M1Z |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 68.5x17.5x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 68.5x17.5x2.21 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.26 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 56.22x11.52 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x44.0x9.67 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.29 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 56.95×11.85 |
| Outline Dimensions (mm) | 85.0×36.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |