357 results

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 3V, 12V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | ST7315 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.70x19.26x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 27.30x27.30x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 27.30x27.30x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1315 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 70 |
| Active area (mm) | 21.74x11.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 24.7x16.59x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow, Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3.3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 27.3x27.3x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue, Dual Color, Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V, 3.3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 27.3x27.3x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 27.3x27.3x2.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1315 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 70 |
| Active area (mm) | 21.74x11.18 |
| Outline Dimensions (mm) | 24.7x16.59x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 1.65V, 3V, 3.3V, 11.5V, 12V, 12.5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309ZC |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 70 |
| Active area (mm) | 10.86x21.74 |
| Outline Dimensions (mm) | 14.0x28.0x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1306BZ |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 21.738x10.858 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 21.74x10.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.70x19.26x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 0.96 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1306 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 21.738x11.204 |
| Outline Dimensions (mm) | 26.7x19.26x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue, Yellow |