357 wyników

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 3V, 12V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | ST7315 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106G |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.70x19.26x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 27.30x27.30x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 27.30x27.30x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1315 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x11.20 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 24.7x16.59x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty, Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3.3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 27.3x27.3x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski, Dwa kolory, Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SH1106G |
| Napięcie | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V, 3.3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 27.3x27.3x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 27.3x27.3x2.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1315 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x11.18 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 24.7x16.59x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 1.65V, 3V, 3.3V, 11.5V, 12V, 12.5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.61 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309ZC |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 10.86x21.74 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 14.0x28.0x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 38x28.5x2.37 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306BZ |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x10.858 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106G |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.70x19.26x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.738x11.204 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski, Żółty |