357 results

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.5x32x5.56 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.5x23x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.5x23x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.5x23x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 2.8V, 3.0V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V, 13V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.5x32.00x2.66 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.5x32.00x2.66 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | SPI |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 14.06x29.42 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | I²C, SPI |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 31.852x8.66 |
| Outline Dimensions (mm) | 36.74x14.00 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | I²C, SPI |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 14.06x29.42 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | I²C, SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 36.74x14.00x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 37.74x19.0x5.71 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80x5.36 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |