357 results

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | SPI |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 31.852x8.66 |
| Outline Dimensions (mm) | 37.74x19.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | I²C, SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.33 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 28.52x18.33 |
| Outline Dimensions (mm) | 33.5x27.08x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.5 |
| Resolution | 128x128 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Controller | CH1120 |
| Voltage | 3V, 12V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 26.86x26.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 33.8x36.5x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.5 |
| Resolution | 128x128 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1327ZB |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 26.86x26.83 |
| Outline Dimensions (mm) | 33.8x36.5x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.5 |
| Resolution | 128x128 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Controller | CH1120 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 26.86x26.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 33.8x36.5x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.5 |
| Resolution | 128x128 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1327ZB |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 26.86x26.83 |
| Outline Dimensions (mm) | 33.8x36.5x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.5 |
| Resolution | 128x128 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1327ZB |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 26.86x26.83 |
| Outline Dimensions (mm) | 33.8x36.5x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 1.5 |
| Resolution | 128x128 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1327ZB |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 26.86x26.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.2x45.5x3.16 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.51 |
| Resolution | 128x56 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.052x15.324 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.04x27.22x1.2 |
| Special | Transparent OLED background (TOLED) |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.04x28.22x3.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 160x80 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1320 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.02x17.5 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.5x22.5x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 45.24x29.14x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.4x38x2.56 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V, 3.3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.4x38x2.56 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 160x80 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1320 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.5x22.5x5.96 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1327 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 160x80 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1320 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.02x17.50 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.5x22.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1327 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309, FT6336U |
| Voltage | 3V, 12.5V |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 43.04x28.22x3.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309ZC |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 35.056x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 42.04x27.22x1.45 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 1.54 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 35.05x17.51 |
| Outline Dimensions (mm) | 45.24x29.14x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |