429 results

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309, GT911 |
| Voltage | 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 74.8x44.16x3.66 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309ZC |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 89.7x47.2x3.4 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73.0x41.86x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73.0x41.86x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309ZC |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1309ZC |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Touch Panel | Capacitive |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 82.0x47.5x8.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.7 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Touch Panel | Capacitive |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 61.41x30.69 |
| Outline Dimensions (mm) | 82.0x47.5x8.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 69.098×17.258 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0×25.8 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1322 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 69.1x17.26 |
| Outline Dimensions (mm) | 85x39.8x7.2 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1322 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 69.098x17.258 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x25.8x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SSD1322 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 69.098x17.258 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0x25.8x2.05 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.8 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 69.098×17.258 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.0×25.8 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Winstar
| Size (inch) | 2.88 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.16x20.95 |
| Outline Dimensions (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Winstar
| Size (inch) | 2.89 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311 |
| Voltage | 2.4V, 3.0V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.42x20.82 |
| Outline Dimensions (mm) | 84.5x27.5x2.17 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Winstar
| Size (inch) | 2.89 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1311 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.42x20.82 |
| Outline Dimensions (mm) | 92x31.5x5.96 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |