357 wyników

Winstar
| Rozmiar (cale) | 0.96 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1315 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 21.74x10.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 24.74x16.90x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.04 |
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1306, GT21L16S2W |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 25.58x6.38 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.4x23.5x1.8 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.04 |
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.4x23.5x1.8 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.04 |
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | I²C |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 25.58x6.38 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.4x23.5x1.8 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.1 |
| Rozdzielczość | 96x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 22.53x15.01 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 29x22.5x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.1 |
| Rozdzielczość | 96x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 2.8V, 3.0V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 22.53x15.01 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 29.00x22.50x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.1 |
| Rozdzielczość | 96x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 22.53x15.01 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 29x22.5x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.12 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.4x38.6x5.21 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.12 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 20.076x20.076 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 25.9x30.1x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.12 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 25.9x30.1x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SSD1327, FT3268 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | Ø30.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Ø50.5x5.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V, 14.5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | Ø30.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 37.18x41.23x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 30.00x30.00 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 37.18x41.23x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 30.00x30.00 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 36.98x41.23x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SSD1327, FT3268 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | Ø30.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Ø56x21.56 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 30.00x30.00 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 37.18x41.23x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SSD1327, FT3268 |
| Napięcie | 3V, 14.5V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | Ø30.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Ø56x21.56 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SSD1327, FT3268 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | Ø30.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Ø50.5x5.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.18 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 30.00x30.00 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 36.98x41.23x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.26 |
| Rozdzielczość | 50x16 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.96x11.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 58.0x32.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.26 |
| Rozdzielczość | 50x16 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.96x11.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 58.0x32.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.26 |
| Rozdzielczość | 50x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.96x11.16 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.26 |
| Rozdzielczość | 50x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.96x11.16 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 1.26 |
| Rozdzielczość | 50x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.96x11.16 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |