357 wyników

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 77.2x42.14x3.4 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309, GT911 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 77.2x42.14x5.11 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37x2.11 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 2.8V, 3.0V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Kontroler | SSD1309, GT911 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 75x52.7x10.2 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 75.0x52.7x8.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 66.8x41.3x3.71 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 75.0x52.7x8.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.42 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95x19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95×19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0×60.0×10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95×19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0×60.0×10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95x19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95x19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95x19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.44 |
| Rozdzielczość | 100x32 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.95x19.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.55 |
| Rozdzielczość | 206x36 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SSD1362 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 63.84x11.14 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 70.77x15.14x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.6 |
| Rozdzielczość | 100x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0012 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 64.95x11.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 116.0x37.0x9.8 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |