WEG010032ABPP5N00100
Wyświetlacz graficzny Winstar Longlife OLED
Rozmiar (cale)2.44
Rozdzielczość100x32
InterfejsSPI, 6800, 8080
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
WEG010032ABPP5N00100 - Winstar Longlife OLED graphic display
Pełna specyfikacja techniczna
Napięcie5V
InterfejsSPI, 6800, 8080
KontrolerWS0010-TX
Rozdzielczość100x32
Rozmiar (cale)2.44
ProducentWinstar
Kolor treściNiebieski
Obszar aktywny (mm)58.95×19.15
Temperatura przechowywania (°C)-40 ~ 85
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)98.0×60.0×10.0
Opis
Przedstawiamy WEG010032ABPP5N00100 – wyświetlacz graficzny Winstar Longlife OLED, najnowocześniejsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie wyświetlania. Dzięki wyraźnemu niebieskiemu kolorowi i rozdzielczości 100×32, moduł ten oferuje wyjątkową przejrzystość i wydajność. Jego konstrukcja COB – Chip on Board zapewnia trwałość i wydajność, a wszechstronne interfejsy 6800, 8080 i SPI zapewniają płynną integrację. Zasilany przez kontroler WS0010-TX i działający przy niezawodnym napięciu 5 V, wyświetlacz ten został zaprojektowany z myślą o optymalnej funkcjonalności w wymagających środowiskach, wytrzymując temperatury od -40°C do 80°C. Aktywny obszar ma wymiary 58,95 × 19,15 mm, idealnie oprawiony w kompaktowe wymiary 98,0 × 60,0 × 10,0 mm, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań. Wyprodukowany przez Winstar, lidera technologii OLED, WEG010032ABPP5N00100 gwarantuje długowieczność i doskonałą wydajność. Podnieś jakość swoich projektów dzięki temu solidnemu i wszechstronnemu wyświetlaczowi OLED, zaprojektowanemu z myślą o doskonałości w każdym szczególe.