WEG010016EGPP5N00100
Wyświetlacz graficzny Winstar Longlife OLED
Rozmiar (cale)2.4
Rozdzielczość100x16
InterfejsSPI, 6800, 8080
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
WEG010016EGPP5N00100 - Winstar Longlife OLED graphic display
Pełna specyfikacja techniczna
Napięcie5V
InterfejsSPI, 6800, 8080
KontrolerWS0010-TX
Rozdzielczość100x16
Rozmiar (cale)2.4
ProducentWinstar
Kolor treściZielony
Obszar aktywny (mm)59.95×11.15
Temperatura przechowywania (°C)-40 ~ 85
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)84.0×44.0×10.0
Opis
Ulepsz swoje rozwiązania wyświetlania dzięki wyświetlaczowi graficznemu WEG010016EGPP5N00100 – Winstar Longlife OLED. Ten wysokowydajny moduł oferuje uderzający zielony kolor zawartości z wyraźną rozdzielczością 100×16, zapewniając wyraźną widoczność i czytelność. Zaprojektowany z solidnym modułem typu COB – Chip on Board, obsługuje wiele interfejsów, w tym 6800, 8080 i SPI, napędzanych przez niezawodny kontroler WS0010-TX. Wyświetlacz działa wydajnie przy standardowym napięciu 5 V, z aktywnym obszarem 59,95 × 11,15 mm w kompaktowym wymiarze 84,0 × 44,0 × 10,0 mm. Zbudowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki, działa bezbłędnie w temperaturach od -40°C do 80°C, z możliwością przechowywania do 85°C. Zaufaj trwałości i wydajności WEG010016EGPP5N00100 dla swoich graficznych potrzeb OLED, idealnych do wszelkich zastosowań wymagających niezawodnej i długotrwałej technologii wyświetlania. Wybierz Winstar dla niezrównanej jakości i innowacji w wyświetlaczach OLED.