WEG010016DGPP5N00100
Wyświetlacz graficzny Winstar Longlife OLED
Rozmiar (cale)2.4
Rozdzielczość100x16
Interfejs6800, 8080
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
Powiększ
Producent:Winstar
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
| Napięcie | 5V |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Rozdzielczość | 100x16 |
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |
| Obszar aktywny (mm) | 59.95×11.15 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0×30.0×10.0 |
Opis
Odkryj wyjątkową przejrzystość i wydajność dzięki wyświetlaczowi graficznemu WEG010016DGPP5N00100 Winstar Longlife OLED. Ten wysokowydajny wyświetlacz charakteryzuje się ostrą rozdzielczością 100×16 i żywą zieloną treścią, dzięki czemu grafika jest zarówno efektowna, jak i czytelna. Zaprojektowany z modułem COB – Chip on Board i zasilany przez niezawodny kontroler WS0010-TX, wyświetlacz ten obsługuje interfejsy 6800 i 8080, oferując wszechstronne opcje integracji. Działając bezproblemowo w ekstremalnych temperaturach od -40°C do 80°C, WEG010016DGPP5N00100 jest idealny do wymagających środowisk. Jego kompaktowa konstrukcja, z aktywnym obszarem 59,95 × 11,15 mm i ogólnymi wymiarami 85,0 × 30,0 × 10,0 mm, czyni go idealnym do zastosowań o ograniczonej przestrzeni. Zaufaj doskonałości inżynieryjnej Winstar, aby uzyskać trwałe i energooszczędne rozwiązanie. Ulepsz swój projekt dzięki temu doskonałemu wyświetlaczowi OLED, który łączy najnowocześniejszą technologię z solidną trwałością.