WEG010016DBPP5N00100
Wyświetlacz graficzny Winstar Longlife OLED
Rozmiar (cale)2.4
Rozdzielczość100x16
Interfejs6800, 8080
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
WEG010016DBPP5N00100 - Winstar Longlife OLED graphic display
Powiększ
Producent:Winstar
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Napięcie5V
Interfejs6800, 8080
KontrolerWS0010-TX
Rozdzielczość100x16
Rozmiar (cale)2.4
ProducentWinstar
Kolor treściNiebieski
Obszar aktywny (mm)59.95×11.15
Temperatura przechowywania (°C)-40 ~ 85
Temperatura pracy (°C)-40 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)85.0×30.0×10.0
Opis
Wyświetlacz graficzny WEG010016DBPP5N00100 – Winstar Longlife OLED zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu. Charakteryzujący się żywym niebieskim kolorem i wyraźną rozdzielczością 100&# 215;16, wyświetlacz ten zapewnia ostrą i wyraźną grafikę. Moduł typu COB – Chip on Board w połączeniu z kontrolerem WS0010-TX zapewnia niezawodną wydajność. Obsługując interfejsy takie jak 6800 i 8080, oferuje wszechstronne opcje łączności. Dzięki wymaganemu napięciu wynoszącemu zaledwie 5 V, jest energooszczędny i idealny do różnych zastosowań. Jego solidna konstrukcja, z aktywnym obszarem 59,95×11,15 mm i wymiarami 85,0×30,0×10,0 mm, idealnie pasuje do kompaktowych przestrzeni. Zbudowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki, działa wydajnie w temperaturach od -40°C do 80°C, z możliwością przechowywania do -40°C. Zaufaj jakości i innowacyjności Winstar dzięki WEG010016DBPP5N00100, aby uzyskać rozwiązanie wyświetlacza, które łączy w sobie trwałość i doskonałą wydajność.