ZJ101NA-05C
Wyświetlacz LCD-TFT 10,1" 1024x600
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1024x600
InterfejsLVDS
Jasność (cd/m²)350
Temperatura pracy (°C)-10 ~ 60
![[EOL] ZJ101NA-05C Innolux - 10.1" 1024x600 LCD-TFT display](/_next/image?url=https%3A%2F%2Funisystem-displays.com%2Fuploads%2F2022%2F09%2FInnolux-2.png&w=3840&q=75)