LN32240T028SA3598
Wyświetlacz DWIN 2,8" 240x320 LCD-TFT
Rozmiar (cale)2.8
Rozdzielczość240x320
InterfejsRGB
Jasność (cd/m²)350
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
LN32240T028SA3598 DWIN 2.8" 240x320 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:DWIN
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast500
InterfejsRGB
KontrolerST7789
Rozdzielczość240x320
Rozmiar (cale)2.8
Proporcje3:4
ProducentDWIN
Obszar aktywny (mm)43.2x57.6
Kierunek widzenia6:00
Jasność (cd/m²)350
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)49.5x68.7x2.15
Opis
LN32240T028SA3598 to kompaktowy wyświetlacz LCD-TFT o przekątnej 2,8′ i rozdzielczości 240×320, idealny do zastosowań przemysłowych. Charakteryzujący się szerokim zakresem temperatur pracy -20 ~ 70 ° C, ten wyświetlacz DWIN oferuje doskonałą widoczność dzięki jasności 350 cd / m² i współczynnikowi kontrastu 500: 1. Interfejs RGB i kontroler ST7789 zapewniają płynne działanie, a kąt widzenia 6:00 zapewnia wyraźny obraz. Z aktywnym obszarem 43,2×57,6 mm i wymiarami konturu 49,5×68,7×2,15 mm, LN32240T028SA3598 jest idealny do projektów o ograniczonej przestrzeni, wymagających niezawodnego, wysokiej jakości rozwiązania wyświetlacza.