LN32240T024SA3098
Wyświetlacz DWIN 2,4" 240x320 LCD-TFT
Rozmiar (cale)2.4
Rozdzielczość240x320
InterfejsRGB
Jasność (cd/m²)300
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
LN32240T024SA3098 DWIN 2.4" 240x320 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:DWIN
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast250
InterfejsRGB
KontrolerILI9341
Rozdzielczość240x320
Rozmiar (cale)2.4
Proporcje4:3
ProducentDWIN
Obszar aktywny (mm)36.72x48.96
Kierunek widzenia6:00
Jasność (cd/m²)300
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)42.72x59.40x2.30
Opis
LN32240T024SA3098 to kompaktowy wyświetlacz LCD-TFT o przekątnej 2,4′ i rozdzielczości 240×320, idealny do zastosowań przemysłowych. Ten wyprodukowany przez DWIN ekran posiada interfejs RGB, kontroler ILI9341 i jasność 300 cd/m² zapewniającą dobrą widoczność. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur pracy -20 ~ 70 ° C, nadaje się do trudnych warunków. LN32240T024SA3098 oferuje proporcje obrazu 4:3 i współczynnik kontrastu 250:1 dla ostrego obrazu. Niewielkie wymiary 42,72×59,40×2,30 mm sprawiają, że idealnie nadaje się do projektów o ograniczonej przestrzeni.
LN32240T024SA3098 - Wyświetlacz DWIN 2,4" 240x320 LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer