G121SN01.403
Wyświetlacz AUO 12,1" 800x600 LCD-TFT
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość800x600
InterfejsLVDS
Jasność (cd/m²)500
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
G121SN01.403 AUO 12.1" 800x600 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:AUO
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast700
InterfejsLVDS
Rozdzielczość800x600
Typ matrycyTN
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje4:3
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)246x184.5
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)500
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 85
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Wymiary zewnętrzne (mm)279.0x209.0x9.0
Opis
G121SN01.403 to wysokowydajny 12,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy AUO o rozdzielczości 800×600 i proporcjach 4:3. Dzięki jasności 500 cd/m², współczynnikowi kontrastu 700:1 i pełnym kątom widzenia, zapewnia wyraźny, żywy obraz z każdej perspektywy. Wytrzymała konstrukcja wytrzymuje ekstremalne temperatury od -30°C do 85°C, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych. Ten wszechstronny wyświetlacz LVDS oferuje kompaktowy obrys 279,0 x 209,0 x 9,0 mm z aktywnym obszarem 246 x 184,5 mm. G121SN01.403 zapewnia niezawodną wydajność i doskonałą jakość obrazu w wymagających środowiskach.