G116HAN01.0
Wyświetlacz LCD-TFT AUO 11,6" 1920x1080
Rozmiar (cale)11.6
Rozdzielczość1920x1080
InterfejseDP
Jasność (cd/m²)300
Temperatura pracy (°C)0 ~ 50
G116HAN01.0 AUO 11.6" 1920x1080 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:AUO
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast800
InterfejseDP
Rozdzielczość1920x1080
Typ matrycyAHVA
Rozmiar (cale)11.6
Proporcje16:9
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)256.32x144.18
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)300
Temperatura przechowywania (°C)-20 ~ 60
Temperatura pracy (°C)0 ~ 50
Wymiary zewnętrzne (mm)268.0x168.5
Opis
G116HAN01.0 to wysokowydajny wyświetlacz LCD-TFT o przekątnej 11,6′ od AU Optronics, charakteryzujący się rozdzielczością Full HD 1920×1080 i proporcjami 16:9. Dzięki jasności 300 cd/m², współczynnikowi kontrastu 800:1 i pełnym kątom widzenia, zapewnia wyraźny, żywy obraz z każdej perspektywy. Technologia panelu AHVA i interfejs eDP zapewniają doskonałą jakość obrazu i bezproblemową integrację. Zaprojektowany do zastosowań przemysłowych, G116HAN01.0 działa w zakresie temperatur od 0 do 50°C i wytrzymuje temperatury przechowywania od -20 do 60°C. Kompaktowe wymiary 268,0 x 168,5 mm sprawiają, że idealnie nadaje się do projektów o ograniczonej przestrzeni, wymagających wysokiej jakości wyświetlacza.
G116HAN01.0 - Wyświetlacz LCD-TFT AUO 11,6" 1920x1080 | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer