G104VTN01.0
Wyświetlacz AUO 10,4" 640x480 LCD-TFT [EOL]
Rozmiar (cale)10.4
Rozdzielczość640x480
InterfejsRGB
Jasność (cd/m²)370
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
[EOL] G104VTN01.0 AUO 10.4" 640x480 LCD-TFT display [EOL]
Powiększ
Producent:AUO
EOL
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast700
InterfejsRGB
Rozdzielczość640x480
Typ matrycyTN
Rozmiar (cale)10.4
Proporcje4:3
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)211.2x158.4
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)370
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)227.3x177.5x9.3
Opis
[G104VTN01.0 to wysokiej jakości wyświetlacz LCD-TFT firmy AUO o przekątnej 10,4′, rozdzielczości 640×480 i proporcjach 4:3. Dzięki jasności 370 cd/m², współczynnikowi kontrastu 700:1 i pełnym kątom widzenia zapewnia wyraźne, żywe obrazy. Wytrzymała konstrukcja wytrzymuje ekstremalne temperatury od -30°C do 80°C, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych. Ten moduł G104VTN01.0 ma interfejs RGB, aktywny obszar 211,2×158,4 mm i kompaktowy obrys 227,3×177,5×9,3 mm. Zbudowany z myślą o niezawodności i wydajności, G104VTN01.0 jest doskonałym wyborem dla wymagających wyświetlaczy przemysłowych.