G101UAN04.0
Wyświetlacz LCD-TFT AUO 10,1" 1920x1200
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1920x1200
InterfejsMIPI
Jasność (cd/m²)500
Temperatura pracy (°C)-10 ~ 50
G101UAN04.0 AUO 10.1" 1920x1200 LCD-TFT display
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast900.0
InterfejsMIPI
Rozdzielczość1920x1200
Typ matrycyAHVA
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)135.36x216.58
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)500
Temperatura przechowywania (°C)-20 ~ 60
Temperatura pracy (°C)-10 ~ 50
Wymiary zewnętrzne (mm)142.1x228.55x2.95
Opis
G101UAN04.0 to wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy AUO Display Plus, oferujący rozdzielczość 1920×1200 WUXGA i 16,7 mln kolorów. Dzięki jasności 500 cd/m², współczynnikowi kontrastu 900:1 i pełnym kątom widzenia zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Panel AHVA oferuje szerokie kąty widzenia i szybki czas reakcji 30 ms. Zaprojektowany do użytku przemysłowego, G101UAN04.0 działa w temperaturach od -10°C do 50°C i wykorzystuje interfejs MIPI do szybkiego przesyłania danych. Kompaktowe wymiary 142,1 x 228,55 mm sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla tabletów i przemysłowych interfejsów HMI wymagających wyświetlacza klasy premium. G101UAN04.0 łączy w sobie wysoką rozdzielczość, szeroką gamę kolorów i wytrzymałe specyfikacje w uniwersalnej obudowie 10,1′.