G101SAN01.2
Wyświetlacz AUO 10,1" 1024x600 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1024x600
InterfejsRGB
Jasność (cd/m²)350
Temperatura pracy (°C)-10 ~ 60
G101SAN01.2 AUO 10.1" 1024x600 LCD-TFT display
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000.0
InterfejsRGB
Rozdzielczość1024x600
Typ matrycyAHVA
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:9
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)222.72x125.28
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)350
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 70
Temperatura pracy (°C)-10 ~ 60
Wymiary zewnętrzne (mm)235x143x5
Opis
G101SAN01.2 to wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy AUO o rozdzielczości 1024×600 i proporcjach 16:9. Dzięki jasności 350 cd/m², współczynnikowi kontrastu 1000:1 i pełnym kątom widzenia zapewnia wyraźny obraz z każdej perspektywy. Matryca AHVA i interfejs RGB zapewniają doskonałe odwzorowanie kolorów. Zaprojektowany do użytku przemysłowego, działa w temperaturach od -10°C do 60°C. G101SAN01.2 łączy kompaktowe wymiary 235x143x5 mm z dużym obszarem aktywnym 222,72× 125,28 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, wymagających dużego, wyraźnego wyświetlacza.
G101SAN01.2 - Wyświetlacz AUO 10,1" 1024x600 LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer