G101QAN01.1
Wyświetlacz AUO 10,1" 2560x1600 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość2560x1600
InterfejsMIPI
Jasność (cd/m²)400
Temperatura pracy (°C)0 ~ 50
G101QAN01.1 AUO 10.1" 2560x1600 LCD-TFT display
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000.0
InterfejsMIPI
Rozdzielczość2560x1600
Typ matrycyAHVA
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)135.36x216.576
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)400
Temperatura przechowywania (°C)-20 ~ 60
Temperatura pracy (°C)0 ~ 50
Wymiary zewnętrzne (mm)142.96x228.04x4.05
Opis
G101QAN01.1 to wysokiej jakości wyświetlacz LCD-TFT firmy AU Optronics o przekątnej 10,1 cala, rozdzielczości 2560:1600 i 16,7 mln kolorów. Jasność 400 cd/m2, kontrast 1000:1 i pełne kąty widzenia zapewniają wyjątkową jakość obrazu. Technologia panelu AHVA i interfejs MIPI sprawiają, że jest on idealny do zastosowań przemysłowych i wbudowanych. G101QAN01.1 działa w temperaturze 0-50°C i ma kompaktowy obrys 142,96×228,04×4,05 mm. Aby uzyskać niezawodną wydajność w wymagających środowiskach, wybierz G101QAN01.1.
G101QAN01.1 - Wyświetlacz AUO 10,1" 2560x1600 LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer