G101EAT02.6
Wyświetlacz AUO 10,1" 1280x800 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsLVDS
Jasność (cd/m²)400
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
G101EAT02.6 AUO 10.1" 1280x800 LCD-TFT display
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast800.0
InterfejsLVDS
Rozdzielczość1280x800
Typ matrycyAHVA
Rozmiar (cale)10.1
Panel dotykowyPojemnościowy
Proporcje16:10
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)216.96x135.6
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)400
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)249.66x168.30x11.03
Opis
G101EAT02.6 to wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy AUO o rozdzielczości 1280×800 i technologii AHVA zapewniającej pełne kąty widzenia. Dzięki jasnej luminancji 400 cd/m², współczynnikowi kontrastu 800:1 i pojemnościowemu ekranowi dotykowemu, zapewnia wyraźny obraz i responsywne wprowadzanie dotykowe. Wytrzymała konstrukcja wytrzymuje temperatury pracy od -20°C do 70°C, dzięki czemu G101EAT02.6 jest idealny do zastosowań przemysłowych i zewnętrznych wymagających trwałego, ale imponującego wizualnie wyświetlacza. Interfejs LVDS i kompaktowa obudowa o wymiarach 249,66 x 168,30 x 11,03 mm umożliwiają łatwą integrację. Aby uzyskać niezawodną wydajność w wymagających środowiskach, wybierz G101EAT02.6.