G101EAN02.4
Wyświetlacz AUO 10,1" 1280x800 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejseDP
Jasność (cd/m²)400
Temperatura pracy (°C)0 ~ 60
G101EAN02.4 AUO 10.1" 1280x800 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:AUO
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast800.0
InterfejseDP
Rozdzielczość1280x800
Typ matrycyAHVA
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)216.96x135.6
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)400
Temperatura przechowywania (°C)-20 ~ 60
Temperatura pracy (°C)0 ~ 60
Wymiary zewnętrzne (mm)228.22x148.3x4.8
Opis
G101EAN02.4 to wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy AUO o rozdzielczości 1280×800 i proporcjach 16:10. Dzięki jasności 400 cd/m² i kontrastowi 800:1 zapewnia wyraźny i żywy obraz. Matryca AHVA zapewnia pełne kąty widzenia, a interfejs eDP gwarantuje szybką transmisję danych. Zaprojektowany do użytku przemysłowego, G101EAN02.4 działa w zakresie temperatur 0-60°C i ma wytrzymałą konstrukcję. Kompaktowe wymiary 228,22× 148,3× 4,8 mm sprawiają, że jest on idealny do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, wymagających niezawodnego wyświetlacza wysokiej jakości. G101EAN02.4 jest idealny do interfejsów HMI, urządzeń medycznych i innych wymagających środowisk.