DLH1215-I
Wyświetlacz DLH1215-I Litemax 12,1" 1024x768 LCD-TFT
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
DLH1215-I Litemax 12.1" 1024x768 LCD-TFT Display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1200
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)245.76x184.32
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Wymiary zewnętrzne (mm)260.5x204.1
Opis
Wyświetlacz DLH1215-I Litemax 12.1" LCD-TFT zapewnia niezrównaną przejrzystość i wydajność. Charakteryzujący się żywą rozdzielczością 1024 x 768 i doskonałym poziomem jasności 1000 cd/m², wyświetlacz ten zapewnia wyświetlanie treści nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Zaprojektowany z proporcjami 4:3 i wysokim współczynnikiem kontrastu 1200, każdy obraz jest renderowany z uderzającą szczegółowością i głębią. DLH1215-I oferuje wszechstronne opcje łączności, w tym DP, DVI, HDMI i LVDS, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych zastosowań. Zbudowany, aby wytrzymać ekstremalne temperatury od -30°C do 85°C, monitor ten jest równie odporny, co innowacyjny. Jego kompaktowe wymiary z aktywnym obszarem 245,76 x 184,32 mm sprawiają, że idealnie nadaje się do instalacji, w których liczy się oszczędność miejsca. Wybierz Litemax ze względu na niezawodność i precyzję, i podnieś swoje wrażenia wizualne już dziś.