DLH1015-A
Wyświetlacz DLH1015-A Litemax 10,1" 1280x800 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
DLH1015-A Litemax 10.1" 1280x800 LCD-TFT Display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1400
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Rozdzielczość1280x800
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)216.96x135.6
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)227.91x148
Opis
Wyświetlacz DLH1015-A Litemax 10.1″ 1280×800 LCD-TFT został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wydajności w różnych zastosowaniach. Dzięki wysokiej jasności 1000 cd/m² i niezwykłemu współczynnikowi kontrastu 1400, wyświetlacz ten zapewnia żywy i wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Wszechstronne opcje interfejsów, w tym DP, DVI-I, HDMI i LVDS, sprawiają, że DLH1015-A jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, oferując płynną łączność i elastyczność. Wytrzymała konstrukcja, z aktywnym obszarem 216,96 x 135,6 mm i trwałym zakresem temperatur -20 ~ 70 ° C, gwarantuje niezawodność i wytrzymałość w wymagających środowiskach. Idealny do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych, monitor Litemax DLH1015-A to idealne rozwiązanie zapewniające wysokiej jakości obraz i doskonałą wydajność. Podnieś jakość wyświetlania dzięki najnowocześniejszej technologii Litemax, zapewniając, że Twoje projekty są zawsze o krok do przodu.