DLF1215-I
Wyświetlacz DLF1215-I Litemax 12,1" 1024x768 LCD-TFT
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Powiększ
Producent:Litemax
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
| Kontrast | 1200 |
| Rozdzielczość | 1024x768 |
| Rozmiar (cale) | 12.1 |
| Proporcje | 4:3 |
| Producent | Litemax |
| Obszar aktywny (mm) | 245.76x184.32 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 260.5x204.1 |
Opis
Wyświetlacz DLF1215-I Litemax 12.1" LCD-TFT zapewnia niezrównaną przejrzystość i wydajność. Zaprojektowany z myślą o doskonałości, wyświetlacz ten oferuje oszałamiającą rozdzielczość 1024×768 i żywe proporcje 4: 3, zapewniając wyraźny obraz, który urzeka. Dzięki imponującej jasności 1000 cd/m² i solidnemu współczynnikowi kontrastu 1200, każdy szczegół ożywa nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Wszechstronne opcje łączności obejmują DP, DVI, HDMI i LVDS, zapewniając bezproblemową integrację z każdą konfiguracją. Zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne temperatury od -30°C do 85°C, DLF1215-I został zbudowany z myślą o niezawodności i trwałości w każdym środowisku. Kompaktowe wymiary i precyzyjnie wykonany obszar aktywny sprawiają, że jest to idealny wybór do różnorodnych zastosowań. Zaufaj dziedzictwu Litemax, aby podnieść jakość wyświetlania dzięki DLF1215-I, gdzie innowacja spotyka się z niezrównaną jakością.