DLF1047-N
Wyświetlacz DLF1047-N Litemax 10,4" 800x600 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.4
Rozdzielczość800x600
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Jasność (cd/m²)1400
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Powiększ
Producent:Litemax
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
| Kontrast | 1000 |
| Rozdzielczość | 800x600 |
| Rozmiar (cale) | 10.4 |
| Proporcje | 4:3 |
| Producent | Litemax |
| Obszar aktywny (mm) | 211.2x158.4 |
| Jasność (cd/m²) | 1400 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 243x184 |
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT DLF1047-N Litemax 10.4" zapewnia niezrównaną przejrzystość i wydajność. Idealnie zaprojektowany dla profesjonalistów, wyświetlacz ten oferuje krystalicznie czystą rozdzielczość 800×600 i proporcje 4:3, zapewniając ostry i realistyczny obraz. Jego niezwykła jasność 1400 cd/m² i współczynnik kontrastu 1000:1 sprawiają, że idealnie nadaje się do trudnych warunków oświetleniowych, zapewniając żywe obrazy za każdym razem. DLF1047-N jest wszechstronny dzięki wielu opcjom interfejsów, w tym DVI-D, HDMI, LVDS i VGA, umożliwiając płynną integrację z konfiguracją. Zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki z zakresem temperatur pracy od -30°C do 85°C, ten wyświetlacz jest solidny i niezawodny. Jego kompaktowe wymiary (243x184 mm) sprawiają, że idealnie pasuje do różnych zastosowań. Zaufaj doskonałości inżynieryjnej Litemax i podnieś jakość wyświetlania dzięki temu najwyższej klasy rozwiązaniu LCD-TFT.