DLD1215-I
Wyświetlacz DLD1215-I Litemax 12,1" 1024x768 LCD-TFT
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
DLD1215-I Litemax 12.1" 1024x768 LCD-TFT Display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1200
InterfejsLVDS, DP, HDMI, DVI
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)245.76x184.32
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Wymiary zewnętrzne (mm)267.2x212.12
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT DLD1215-I Litemax o przekątnej 12,1 cala zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu. Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 i proporcjach 4:3 zapewnia ostry i żywy obraz. Dzięki imponującej jasności 1000 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1200, treści będą świecić nawet w jasnym otoczeniu. Wszechstronne opcje interfejsów obejmują DP, DVI, HDMI i LVDS, zapewniając bezproblemową łączność dla różnych aplikacji. Zaprojektowany do pracy w ekstremalnych warunkach, DLD1215-I działa wydajnie w temperaturach od -30°C do 85°C, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla różnych branż. Aktywny obszar 245,76 x 184,32 mm i kompaktowe wymiary 267,2 x 212,12 mm zapewniają idealne dopasowanie do projektów. Zaufaj firmie Litemax, która zapewnia jakość i niezawodność każdego wyświetlacza. Zmień swoje wrażenia z oglądania dzięki DLD1215-I już dziś.