DLD1047-N
Wyświetlacz DLD1047-N Litemax 10,4" 800x600 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.4
Rozdzielczość800x600
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Jasność (cd/m²)1400
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
DLD1047-N Litemax 10.4" 800x600 LCD-TFT Display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Rozdzielczość800x600
Rozmiar (cale)10.4
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)211.2x158.4
Jasność (cd/m²)1400
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Wymiary zewnętrzne (mm)248.2x189.3
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT DLD1047-N Litemax o przekątnej 10,4 cala zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ten solidny wyświetlacz oferuje imponującą rozdzielczość 800 x 600, zapewniając ostry i wyraźny obraz, który przyciąga uwagę. Dzięki niezwykłej jasności 1400 cd/m², DLD1047-N zapewnia wyjątkową widoczność nawet w jasnym otoczeniu. Współczynnik proporcji 4:3 i kontrast 1000:1 zapewniają zrównoważony obraz, dzięki czemu idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań. Łączność jest bezproblemowa dzięki wszechstronnym interfejsom, w tym DVI-D, HDMI, LVDS i VGA. Zaprojektowany z myślą o trwałości, działa wydajnie w ekstremalnych temperaturach od -30°C do 85°C. Jego kompaktowe wymiary (248,2 x 189,3 mm) sprawiają, że idealnie pasuje do różnych konfiguracji. Zaufaj doskonałości inżynieryjnej Litemax, aby zapewnić niezrównaną niezawodność i wydajność w swoich rozwiązaniach wyświetlaczy.