WF39BTLASDNT0
Winstar 3.9" 480x128 wyświetlacz LCD-TFT
Rozmiar (cale)3.9
Rozdzielczość480x128
InterfejsRGB
Jasność (cd/m²)350
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
WF39BTLASDNT0 Winstar 3.9" 480x128 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Winstar
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
InterfejsRGB
KontrolerHX8278-A
Rozdzielczość480x128
Rozmiar (cale)3.9
Panel dotykowyRezystancyjny
Proporcje15:4
ProducentWinstar
Obszar aktywny (mm)95.04x25.34
Kierunek widzenia6:00
Jasność (cd/m²)350
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)105.5x37.0
Opis
Wyświetlacz WF39BTLASDNT0 Winstar 3.9" LCD-TFT podnosi jakość projektów dzięki rozdzielczości 480 x 128 i szerokim proporcjom 15:4. Jasność 350 cd/m² zapewnia dobrą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Zaprojektowany z myślą o trwałości, działa płynnie w temperaturach od -20°C do 70°C, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych środowisk. Interfejs RGB w połączeniu z kontrolerem HX8278-A zapewnia płynną łączność i wydajność. Rezystancyjny panel dotykowy zapewnia precyzyjne wprowadzanie danych, zwiększając interakcję użytkownika. Dzięki aktywnemu obszarowi 95,04 x 25,34 mm i kompaktowym wymiarom 105,5 x 37,0 mm, WF39BTLASDNT0 doskonale równoważy rozmiar i funkcjonalność, bez wysiłku dopasowując się do Twojego projektu. Zaufaj doświadczeniu Winstar, aby uzyskać niezawodne rozwiązanie wyświetlacza, które łączy jakość z najnowocześniejszą technologią.
WF39BTLASDNT0 - Winstar 3.9" 480x128 wyświetlacz LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer