WF101LSYFPLHTV
Winstar 10,1" 1280x800 wyświetlacz LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsHDMI, USB
Jasność (cd/m²)750
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
WF101LSYFPLHTV Winstar 10.1" 1280x800 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Winstar
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
InterfejsHDMI, USB
Rozdzielczość1280x800
Rozmiar (cale)10.1
Panel dotykowyRezystancyjny
Proporcje16:10
ProducentWinstar
Obszar aktywny (mm)216.96x135.6
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)750
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)230.56x155.01
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT WF101LSYFPLHTV Winstar o przekątnej 10,1 cala zapewnia lepsze wrażenia wizualne. Zaprojektowany z myślą o precyzji i wyrazistości, ten wyświetlacz oferuje ostrą rozdzielczość 1280 x 800 i proporcje 16:10, zapewniając, że każdy szczegół jest renderowany z oszałamiającą wyrazistością. Dzięki imponującej jasności 750 cd/m² i pełnemu kierunkowi widzenia, możesz cieszyć się żywymi obrazami pod każdym kątem. WF101LSYFPLHTV jest wyposażony w interfejsy HDMI i USB zapewniające bezproblemową łączność, a rezystancyjny panel dotykowy oferuje intuicyjne sterowanie. Zbudowany, aby wytrzymać różne środowiska, działa wydajnie w temperaturach od -20°C do 70°C. Jego kompaktowa, ale solidna konstrukcja, z aktywnym obszarem 216,96 x 135,6 mm i wymiarami obrysu 230,56 x 155,01 mm, sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań. Zaufaj jakości i innowacyjności Winstar, aby zwiększyć swoje potrzeby w zakresie wyświetlaczy cyfrowych.
WF101LSYFPLHTV - Winstar 10,1" 1280x800 wyświetlacz LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer