WF101LSYAPLNNB
Wyświetlacz Winstar 10,1" 1280x800 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsLVDS
Jasność (cd/m²)1800
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
WF101LSYAPLNNB Winstar 10.1" 1280x800 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Winstar
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
InterfejsLVDS
KontrolerEK79202B1
Rozdzielczość1280x800
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentWinstar
Obszar aktywny (mm)216.96x135.6
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)1800
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)230.56x155.01
Opis
Odkryj WF101LSYAPLNNB, wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT o oszałamiającej rozdzielczości 1280×800. Ten moduł Winstar oferuje pełne kąty widzenia i przemysłowy zakres temperatur pracy -20 ~ 70 ° C, co czyni go idealnym do wymagających środowisk. Dzięki interfejsowi LVDS i kontrolerowi EK79202B1, WF101LSYAPLNNB oferuje płynną integrację. Jego kompaktowe wymiary 230,56× 155,01 mm mieszczą duży obszar aktywny 216,96× 135,6 mm. Wybierz WF101LSYAPLNNB, aby uzyskać niezawodność i doskonałość wizualną w następnym projekcie.
WF101LSYAPLNNB - Wyświetlacz Winstar 10,1" 1280x800 LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer