ULO1215-N
Wyświetlacz LCD-TFT 12,1" 1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
ULO1215-N Litemax - 12.1" 1024x768 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)245.760x184.320
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)263.10x206.60
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT ULO1215-N Litemax o przekątnej 12,1" został zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń wizualnych. Dzięki oszałamiającej rozdzielczości 1024 x 768 i doskonałym proporcjom 4:3, wyświetlacz ten gwarantuje precyzyjną jakość obrazu i żywe odwzorowanie kolorów. Zapewniając imponującą jasność 1000 cd/m² i współczynnik kontrastu 1000, zapewnia wyraźną widoczność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. ULO1215-N oferuje wszechstronne opcje łączności poprzez interfejsy DVI-D, HDMI, LVDS i VGA, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. Zaprojektowany, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, działa płynnie w temperaturach od -20°C do 70°C. Kompaktowy, ale potężny, z aktywnym obszarem 245,760 x 184,320 mm, ten wyświetlacz jest idealnym wyborem do profesjonalnych zastosowań. Zaufaj zaangażowaniu Litemax w jakość i innowacyjność ULO1215-N i doświadcz doskonałej wydajności w każdym pikselu.