ULO1213-N
Wyświetlacz LCD-TFT 12,1" 1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Jasność (cd/m²)500
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
ULO1213-N Litemax - 12.1" 1024x768 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)245.76x184.32
Jasność (cd/m²)500
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)263.10x206.60
Opis
Wyświetlacz ULO1213-N Litemax 12.1" LCD-TFT oferuje wyraźną rozdzielczość 1024 x 768 i klasyczny współczynnik proporcji 4:3, zapewniając wyraźny i szczegółowy obraz. Dzięki imponującej jasności 500 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1000:1, wyświetlacz ten zapewnia żywe kolory i głęboką czerń, idealne do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. ULO1213-N został zaprojektowany z myślą o wszechstronności, oferując wiele opcji interfejsów, w tym DVI-D, HDMI, LVDS i VGA, dzięki czemu można go dostosować do różnych konfiguracji. Zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki, działa wydajnie w temperaturach od -20°C do 70°C, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających środowisk. Kompaktowy obszar aktywny 245,76 mm x 184,32 mm i eleganckie wymiary zapewniają bezproblemowe dopasowanie do przestrzeni roboczej. Zaufaj reputacji Litemax w zakresie jakości i innowacji dzięki temu wysokowydajnemu, niezawodnemu rozwiązaniu wyświetlacza, dostosowanemu do Twoich wymagających potrzeb.