ULO1015-M
Wyświetlacz LCD-TFT 10,1" 1920x1200
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1920x1200
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
ULO1015-M Litemax - 10.1" 1920x1200 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Rozdzielczość1920x1200
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)216.8x135.5
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)232.1x151.7
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT ULO1015-M Litemax 10.1" został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach wymagających precyzji i niezawodności. Dzięki oszałamiającej rozdzielczości 1920 x1200 i proporcjom 16:10, każdy szczegół ożywa z żywą wyrazistością. Wyjątkowa jasność 1000 cd/m² zapewnia doskonałą widoczność nawet w najjaśniejszych środowiskach, a współczynnik kontrastu 1000:1 zapewnia głęboką czerń i żywe kolory dla dynamicznego oglądania. Wszechstronne opcje łączności z interfejsami DP, HDMI i LVDS sprawiają, że ULO1015-M jest kompatybilny z różnymi urządzeniami, zapewniając płynną integrację z każdą konfiguracją. Niezależnie od tego, czy pracujesz w ekstremalnych temperaturach od -20°C do 70°C, czy potrzebujesz solidnego wyświetlacza do intensywnych zadań, ten produkt Litemax wyróżnia się trwałą konstrukcją. Kompaktowy z aktywnymi wymiarami 216,8 x 135,5 mm i eleganckim obrysem 232,1 x 151,7 mm, jest idealnym wyborem do zastosowań, w których liczy się przestrzeń. Podnieś swoje wrażenia wizualne dzięki ULO1015-M już dziś.
ULO1015-M - Wyświetlacz LCD-TFT 10,1" 1920x1200 | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer