ULH1045-M
Wyświetlacz LCD-TFT 10,4" 1024x768
Rozmiar (cale)10.4
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
ULH1045-M Litemax - 10.4" 1024x768 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1100
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)10.4
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)210.43x157.82
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)238.6x175.80
Opis
Podnieś swoje wrażenia wizualne dzięki wyświetlaczowi LCD-TFT ULH1045-M Litemax 10.4", zaprojektowanemu z myślą o doskonałej wydajności w wymagających środowiskach. Dzięki imponującej rozdzielczości 1024×768 i proporcjom 4:3, każdy obraz jest renderowany z krystalicznie czystą precyzją. ULH1045-M oferuje oszałamiającą jasność 1000 cd/m² i współczynnik kontrastu 1100, zapewniając żywe kolory i głęboką czerń, nawet w jasnych ustawieniach. Wyposażony we wszechstronne opcje łączności, takie jak DP, HDMI i LVDS, monitor ten płynnie integruje się z różnymi systemami. Jego solidna konstrukcja, charakteryzująca się zakresem temperatur pracy od -30°C do 80°C, gwarantuje niezawodność w ekstremalnych warunkach. Kompaktowy obszar aktywny 210,43×157,82 mm i eleganckie wymiary sprawiają, że jest idealny do zastosowań o ograniczonej przestrzeni. Wybierz Litemax, aby połączyć innowacyjność i niezawodność, i zmień sposób postrzegania świata dzięki temu dynamicznemu wyświetlaczowi.