ULF1215-N
Wyświetlacz LCD-TFT 12,1" 1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
ULF1215-N Litemax - 12.1" 1024x768 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)245.760x184.320
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)260.56x204.06
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT ULF1215-N Litemax 12.1" zapewnia niezrównaną przejrzystość i wydajność. Dzięki imponującej rozdzielczości 1024×768 i współczynnikowi proporcji 4:3, wyświetlacz ten zapewnia żywe odwzorowanie każdego szczegółu. Imponująca jasność 1000 cd/m² i współczynnik kontrastu 1000 pozwalają cieszyć się żywymi obrazami nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, ULF1215-N oferuje wiele opcji łączności, w tym DVI-D, HDMI, LVDS i VGA, dzięki czemu integracja z różnymi systemami jest bezproblemowa. Solidny zakres temperatur pracy od -20°C do 70°C gwarantuje niezawodność w różnych środowiskach. Dzięki eleganckiemu obszarowi aktywnemu 245,760 x 184,320 mm i kompaktowym wymiarom 260,56 x 204,06 mm, jest idealny zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i przemysłowych. Zaufaj Litemax, aby zapewnić wyjątkową wydajność i trwałość każdego wyświetlacza. Przekształć swoje wrażenia wizualne dzięki precyzji i doskonałości już dziś.