ULF1045-M
Wyświetlacz LCD-TFT 10,4" 1024x768
Rozmiar (cale)10.4
Rozdzielczość1024x768
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
ULF1045-M Litemax - 10.4" 1024x768 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Litemax
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1100
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Rozdzielczość1024x768
Rozmiar (cale)10.4
Proporcje4:3
ProducentLitemax
Obszar aktywny (mm)210.43x157.82
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)238.6x175.80
Opis
Wyświetlacz LCD-TFT ULF1045-M Litemax 10.4" zapewnia niezrównaną wyrazistość i jasność obrazu. Dzięki rozdzielczości 1024 x 768 i imponującej jasności 1000 cd/m², wyświetlacz ten zapewnia żywy obraz i ostre szczegóły w każdym środowisku. Współczynnik proporcji 4:3 zapewnia zrównoważone wrażenia wizualne, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. Zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne temperatury w zakresie od -30°C do 80°C, ULF1045-M jest idealny do różnych ustawień. Wszechstronne opcje łączności obejmują interfejsy DP, HDMI i LVDS, zapewniając płynną integrację z różnymi systemami. Z aktywnym obszarem 210,43 x 157,82 mm i kompaktowym obrysem 238,6 x 175,80 mm, bez wysiłku pasuje do każdej konfiguracji. Zaufaj reputacji Litemax w zakresie jakości i innowacji, aby podnieść jakość swoich wyświetlaczy wizualnych. Uaktualnij do ULF1045-M i zmień swoje wrażenia wizualne już dziś.