ULF1015-M
Wyświetlacz LCD-TFT 10,1" 1920x1200
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1920x1200
InterfejsLVDS, DP, HDMI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Powiększ
Producent:Litemax
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
| Kontrast | 1000 |
| Interfejs | LVDS, DP, HDMI |
| Rozdzielczość | 1920x1200 |
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Proporcje | 16:10 |
| Producent | Litemax |
| Obszar aktywny (mm) | 216.8x135.5 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 229.46x149.10 |
Opis
Podnieś swoje wrażenia wizualne dzięki wyświetlaczowi LCD-TFT ULF1015-M Litemax 10.1", zaprojektowanemu z myślą o przejrzystości i wydajności. Oferując imponującą rozdzielczość 1920 x 1200 i proporcje 16:10, wyświetlacz ten zapewnia oszałamiające szczegóły i żywe kolory, dzięki czemu idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań. Dzięki niezwykłej jasności 1000 cd/m² i doskonałemu współczynnikowi kontrastu 1000, ULF1015-M zapewnia doskonałą widoczność nawet w jasnym otoczeniu. Wszechstronne opcje łączności, w tym DP, HDMI i LVDS, zapewniają płynną integrację z różnymi systemami. Zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki z zakresem temperatur pracy od -20°C do 70°C, ten solidny wyświetlacz jest idealny do wymagających ustawień. Jego kompaktowe wymiary i aktywny obszar maksymalizują powierzchnię ekranu bez uszczerbku dla przestrzeni. Zaufaj doświadczeniu Litemax i wybierz ULF1015-M jako niezawodne i wysokiej jakości rozwiązanie do wyświetlania obrazu.