RVT121HVHFWN00
Riverdi 12,1" 1280x800 wyświetlacz LCD-TFT
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsHDMI
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
RVT121HVHFWN00 Riverdi 12.1" 1280x800 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Riverdi
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast800
InterfejsHDMI
KontrolerRTD2556QR
Rozdzielczość1280x800
Typ matrycyIPS
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje16:10
ProducentRiverdi
Ramka montażowaTak
Obszar aktywny (mm)261.12x163.20
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)299.90x182.80
Opis
RVT121HVHFWN00 to wysokowydajny wyświetlacz LCD-TFT firmy Riverdi o przekątnej 12,1′, rozdzielczości 1280×800 i technologii IPS zapewniającej pełne kąty widzenia. Dzięki jasności 1000 cd/m² i kontrastowi 800:1, moduł RVT121HVHFWN00 doskonale sprawdza się w wymagających środowiskach. Działa w temperaturach od -20 do 70°C z interfejsem HDMI i kontrolerem RTD2556QR, zawiera ramkę montażową ułatwiającą integrację. Aktywny obszar mierzy 261,12× 163,20 mm w kompaktowym obrysie 299,90× 182,80 mm, idealny do zastosowań przemysłowych wymagających niezawodnej wydajności wizualnej.