RVT101HVLNWN00
Riverdi 10,1" wyświetlacz o wysokiej jasności
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsLVDS
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
RVT101HVLNWN00 Riverdi 10.1" High Brightness Display
Powiększ
Producent:Riverdi
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsLVDS
KontrolerSTM32H747XIH6
Rozdzielczość1280x800
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentRiverdi
Ramka montażowaNie
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)1000
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)229.46x149.1x7.5
Opis
Przedstawiamy RVT101HVLNWN00 – wyświetlacz Riverdi o wysokiej jasności, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wyrazistości i żywych obrazów. Dzięki rozdzielczości 1280×800 i oszałamiającej jasności 1000 cd/m², wyświetlacz ten zapewnia wyraźną widoczność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Współczynnik kontrastu 1000:1 zwiększa głębię obrazu, a pełny kierunek widzenia zapewnia elastyczność w orientacji poziomej. Zasilany przez interfejs LVDS i kontroler STM32H747XIH6, RVT101HVLNWN00 gwarantuje płynną wydajność i integrację. Jego solidna konstrukcja wytrzymuje temperatury od -20°C do 70°C, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych środowisk. Kompaktowy, ale potężny, mierzący 229,46× 149,1× 7,5 mm, ten lekki wyświetlacz o wadze 260 g jest idealny do profesjonalnych potrzeb. Podnieś jakość swoich projektów dzięki niezawodności i blaskowi wyświetlacza Riverdi RVT101HVLNWN00.