RVT101HVBNWC00
Wyświetlacz Riverdi 10,1" EVE4
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsSPI
Jasność (cd/m²)800
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
RVT101HVBNWC00 Riverdi 10.1" EVE4 Display
Powiększ
Producent:Riverdi
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Cechy specjalneuxTouch
Kontrast1000
InterfejsSPI
KontrolerBT817Q (EVE4)
Rozdzielczość1280x800
Rozmiar (cale)10.1
Panel dotykowyPojemnościowy
Proporcje16:10
ProducentRiverdi
Ramka montażowaNie
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)800
Temperatura pracy (°C)-20 ~ 70
Wymiary zewnętrzne (mm)257.96x168.6x14.28
Opis
Podnieś swoje wrażenia wizualne dzięki wyświetlaczowi RVT101HVBNWC00 – EVE4 Riverdi Display, zaprojektowanemu z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wyrazistości i wydajności. Wyświetlacz o oszałamiającej rozdzielczości 1280 x 800 i jasności 800 cd/m² zapewnia żywy obraz i wyraźne szczegóły w różnych warunkach oświetleniowych. Współczynnik kontrastu na poziomie 1000 pozwala cieszyć się głęboką czernią i wspaniałą bielą, zapewniając prawdziwie wciągające wrażenia wizualne. RVT101HVBNWC00 obsługuje interfejsy SPI/QSPI i zawiera zaawansowany kontroler BT817 Q (EVE4), dzięki czemu idealnie nadaje się do nowoczesnych zastosowań. Pojemnościowy panel dotykowy z technologią ux Touch zapewnia responsywną i intuicyjną interakcję. Zbudowany, aby wytrzymać temperatury od -20°C do 70°C, wyświetlacz ten jest niezawodny w różnych środowiskach. Kompaktowy i lekki o wymiarach 257,96 x 168,6 x 14,28 mm, jest idealny do projektów wymagających wysokiej jakości wyświetlaczy bez ram montażowych. Wybierz Riverdi dla najnowocześniejszej technologii i najwyższej jakości wykonania.
RVT101HVBNWC00 - Wyświetlacz Riverdi 10,1" EVE4 | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer