G101STN01.C
Wyświetlacz AUO 10,1" 1024x600 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1024x600
InterfejsLVDS
Jasność (cd/m²)500
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
G101STN01.C AUO 10.1" 1024x600 LCD-TFT display
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast500.0
InterfejsLVDS
Rozdzielczość1024x600
Typ matrycyTN
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:9
ProducentAUO
Obszar aktywny (mm)222.72x125.28
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)500
Temperatura przechowywania (°C)-30 ~ 80
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 80
Wymiary zewnętrzne (mm)235.0x143.0
Opis
G101STN01.C to wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy AU Optronics o rozdzielczości 1024×600 i proporcjach 16:9. Dzięki jasności 500 cd/m², współczynnikowi kontrastu 500:1 i pełnym kątom widzenia, zapewnia wyraźny, żywy obraz z każdej perspektywy. Wytrzymała konstrukcja wytrzymuje ekstremalne temperatury od -30°C do 80°C, dzięki czemu G101STN01.C jest idealny do zastosowań przemysłowych i zewnętrznych. Kompaktowe wymiary 235,0×143,0 mm i interfejs LVDS umożliwiają łatwą integrację. Aby uzyskać niezawodną wydajność w wymagających środowiskach, wybierz wyświetlacz G101STN01.C.
G101STN01.C - Wyświetlacz AUO 10,1" 1024x600 LCD-TFT | Unisystem - Display Supplier & Manufacturer