G101ICE-JN1
Wyświetlacz Innolux 10,1" 1280x800 LCD-TFT
Rozmiar (cale)10.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsMIPI
Jasność (cd/m²)420
Temperatura pracy (°C)0 ~ 50
G101ICE-JN1 Innolux 10.1" 1280x800 LCD-TFT display
Powiększ
Producent:Innolux
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
Kontrast1000
InterfejsMIPI
Rozdzielczość1280x800
Rozmiar (cale)10.1
Proporcje16:10
ProducentInnolux
Ramka montażowaNie
Obszar aktywny (mm)216.576x135.36
Kierunek widzeniaPełny
Jasność (cd/m²)420
Temperatura przechowywania (°C)-20 ~ 60
Temperatura pracy (°C)0 ~ 50
Wymiary zewnętrzne (mm)141.86x228.06
Opis
G101ICE-JN1 to wysokowydajny 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT firmy Innolux, oferujący rozdzielczość 1280×800 WXGA z 16,7 mln kolorów i jasnością 420 cd/m². SKU G101ICE-JN1 oferuje pełne kąty widzenia, współczynnik kontrastu 1000:1 i interfejs MIPI do wszechstronnej integracji. Dzięki kompaktowym wymiarom 141,86×228,06 mm i aktywnemu obszarowi 216,576×135,36 mm, wyświetlacz ten jest idealny do zastosowań POS. G101ICE-JN1 działa niezawodnie w temperaturze od 0 do 50°C, zapewniając stałą wydajność w wymagających środowiskach.