DLD1219-A
Wyświetlacz LCD-TFT 12,1" 1280x800
Rozmiar (cale)12.1
Rozdzielczość1280x800
InterfejsLVDS, HDMI, DVI, VGA
Jasność (cd/m²)1800
Temperatura pracy (°C)-30 ~ 85
Powiększ
Producent:Litemax
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
| Kontrast | 1050 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Rozmiar (cale) | 12.1 |
| Proporcje | 16:10 |
| Producent | Litemax |
| Ramka montażowa | Tak |
| Obszar aktywny (mm) | 261.120x163.200 |
| Jasność (cd/m²) | 1800 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 294.20x191.79 |
Opis
Wyświetlacz DLD1219-A Litemax 12.1" LCD-TFT został zaprojektowany z myślą o środowiskach o wysokich wymaganiach. Dzięki imponującej rozdzielczości 1280 x 800 i jasnemu wyświetlaczowi 1800 cd/m², ekran ten zapewnia oszałamiającą wyrazistość i żywe kolory, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Solidny współczynnik kontrastu DLD1219-A wynoszący 1050 zapewnia głęboki, bogaty obraz, uwydatniając każdy szczegół. Wszechstronne opcje łączności, w tym DVI-D, HDMI, LVDS i VGA zapewniają płynną integrację z różnymi urządzeniami. Ten wytrzymały monitor jest odporny na ekstremalne temperatury od -30°C do 85°C, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych zastosowań. Dzięki wygodnej ramce montażowej i kompaktowym wymiarom, instalacja jest bardzo prosta i bez trudu dopasuje się do każdej konfiguracji. Zaufaj doświadczeniu Litemax, aby podnieść jakość wyświetlania dzięki niezawodnej, wysokowydajnej technologii.