CTP12.1-AMT-P3026-A20
pojemnościowy ekran dotykowy (12,1", proporcje 16:9, szkło 1,1 mm)
Rozmiar (cale)12.1
InterfejsI²C, USB, UART
CTP12.1-AMT-P3026-A20 - capacitive touch screen (12.1", 16:9 aspect ratio, 1.1 mm glass)
Powiększ
Producent:AMT
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
InterfejsI²C, USB, UART
Rozmiar (cale)12.1
Proporcje16:9
ProducentAMT
Wymiary zewnętrzne (mm)268.50x210.50x1.5
Opis
Doświadcz płynnej interakcji z pojemnościowym ekranem dotykowym CTP12.1-AMT-P3026-A20, zaprojektowanym z myślą o precyzji i wyrazistości. Dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 12,1 cala i proporcjach 16:9, ten ekran dotykowy zapewnia żywe efekty wizualne i intuicyjną obsługę. Szkło o grubości 1,1 mm zapewnia trwałość bez uszczerbku dla czułości, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających środowisk. Wszechstronne opcje interfejsu, w tym I²C, UART i USB, zapewniają łatwą integrację z różnymi systemami. Eleganckie wymiary 268,50 x 210,50 x 1,5 mm sprawiają, że CTP12.1-AMT-P3026-A20 jest idealnym wyborem do zastosowań, w których liczy się oszczędność miejsca. Wykonany przez AMT, ten ekran dotykowy obiecuje niezawodność i wydajność. Ulepsz swoje projekty dzięki tej wyjątkowej pojemnościowej technologii dotykowej, idealnej zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego.